KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 16338279

nr 1633 8279

Kopparstick

Föreställande Esbjörn Christian Reuterholm(1710-1773), oramat löst blad, ej signerad. Bildmått: 25x16 cm

Utrop:

600 kr

måndag 29 juli 2024
kl 20:15:45